O nas

Restauracja Prosto z gara Wrocław

Prosto z Gara – domowe jedzenie z szybkim dowozem. Catering dla firm oraz imprezy okolicznościowe.Bistro Prosto z Gara powstało z zamiłowania do tradycyjnej kuchni polskiej. Spróbujecie u nas potraw ze świeżych i zdrowych składników. Wszystkie potrawy przyrządzane są według tradycyjnych receptur.Codziennie serwujemy wyśmienite zupy oraz dania dnia nad którymi czuwa profesjonalny szef kuchni a także ściśle wyselekcjonowana załoga. Oprócz prawdziwych klasyków typu schabowy, placek po węgiersku oraz pierogi możecie liczyć na odrobinę fantazji i polotu kucharza, który dokładnie wie jak zadbać o Wasze kubki smakowe.Lokal znajduję się przy ulicy Szałwiowej 27 – Lipa Piotrowska we Wrocławiu. Jest to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Znajduje się u nas specjalny kącik gdzie Wasze pociechy mają możliwość obejrzenia bajki, czy też odpowiedniej książeczki podczas posiłku.
W naszym przestronnym lokalu organizujemy IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE.Chętnie przygotujemy każdą imprezę do 35 osób taką jak (urodziny, chrzciny, spotkania rodzinne, komunie, stypy).
Dołożymy wszelkich starań aby te wyjątkowe chwile w gronie najbliższych, pozostały na długo w Waszej pamięci.Spersonalizujemy menu oraz wystrój sali. Jesteśmy otwarci na propozycję i oczywiście profesjonalnie doradzimy z racji naszego bogatego doświadczenia. Możecie na nas liczyć!